Patrycja
Bez kategorii

Warsztat tworzenia Notatnika ONLINE

33 tygodnie
Wszystkie poziomy
0 testów
554 kursantów

Witaj

Nazywam się Patrycja Odzimkowska. Od 2012 roku pod marką Patiak, tworzę artystyczne notatniki. W tym roku Patiak przetransformował się na Ogród Patrycji i pierwszym kwiatem, który zakwita w tym ogrodzie, jest Warsztat tworzenia Notatnika.

Notatników na swojej drodze wykonałam około 6 tysięcy, które są porozrzucane po całym świecie. Bardzo mi miło na sercu, jak czuje je wszystkie razem.

W tym roku z radością dziele się procesem twórczym takiego notatnika od podstaw na warsztacie online. W nim zawarte jest całe moje wieloletnie doświadczenie, moja pasja, kreatywność i umiłowanie do przedmiotów z duszą.

Pragnę zainspirować Was do twórczego kreowania życia i tworzenia unikatowych przedmiotów. Jednym z nich może być Notatnik.

Notatnik może stać się pamiętnikiem, dziennikiem, kalendarzem, książką kucharska, albumem. Miejscem, gdzie będziesz mógł/a zapisać swoje myśli, cytaty, przepisy, wiersze, rysować czy podarować komuś wyjątkowy prezent zrobiony od serca.

Warsztat jest w formie materiałów wideo, które są dostępne w panelu kursowym.  Nagrań jest około 2 godzin. Materiał podzielony jest na 6 sekcji a w nim około 20 lekcji. Krok po kroku pomału w swoim tempie omawiam i pokazuje jak zrobić notatnik od podstaw. Od wyboru papieru, poprzez szycie, wykonanie okładki i sklejenie w całości.

Dodatkowo dostaniesz wiele inspiracji, które pobudzą Twój umysł do szukania kreatywnych rozwiązań i pomysłów.

Na warsztacie:

✴ nauczysz się tworzyć notatnik od podstaw

✴ zdobędziesz podstawowe umiejętności introligatorskie

❇ obudzisz wewnętrzne dziecko

❇ otworzysz się na swoją kreatywność

 poczujesz inspiracje

  poczujesz, czym jest kreatywność

 spędzisz czas w przyjemności i w relaksie

⍨ poczujesz spokój ducha i zanurzysz się w chwili obecnej

🙂 wpuścisz do swojego życia zabawę tworzenia

✴ stworzysz swój unikatowy notatnik

✴ otworzysz się na własną ekspresje siebie

♡ poczujesz siebie bardziej

✴ nauczysz się czegoś nowego

 

Jeśli lubisz tworzyć, pisać i marzysz o notatniku, którego nie ma na rynku. Ten warsztat jest idealny dla Ciebie.

Stworzyłam ten Warsztat tak, aby każdy mógł odnaleźć się w procesie tworzenia notatnika. Każdy etap dokładnie pokazuje i omawiam. Dziele się moimi tajnikami, które wypracowałam na przestrzeni lat tak, aby w sposób prosty i funkcjonalny stworzyć notatnik, który będzie towarzyszyć Ci na wiele lat.

Zapraszam serdecznie KAŻDEGO, kogo woła notatnikowa kraina. 

 

Do Warsztatu dostępne jest dodatkowo pudełko startowe z podstawowymi narzędziami i materiałami. Znajdziesz go tutaj: https://patiakjournals.com/sklep/zestaw-startowy-do-tworzenia-notatnika-dodatek-do-kursu-online/

×

Koszyk

Main Content