NOTATNIK MARZEŃ

pamiętnik zielnik przepiśnik

NOTATNIK MARZEŃ

pamiętnik zielnik przepiśnik

Mój pierwszy pamiętnik zrobiłam za czasów podstawówki. Wzięłam stary zeszyt, wyrwałam okładkę i dorobiłam sobie własną, pomalowałam brzegi kartek zieloną farbą i o to wyszedł spersonalizowany zeszyt. Pamiętam jeszcze jeden taki wyjątkowy pamiętnik, którego okładkę okleiłam jesiennymi liśćmi, kartki były z szarego papieru do pakowania. Opisywałam w nim potajemne zauroczenia. 

Mój pierwszy notes – kalendarz stworzyłam za czasów liceum w 2010 roku.

Był idealnie dopasowany do moich potrzeb – miał taką ilość kartek, abym mogła każdą datę zapisać na oddzielnej stronie. Pragnęłam mieć notatnik, który będzie wyjątkowy, z duszą i z którym będę mogła się utożsamić. A na sklepowych pólkach nie mogłam znaleźć notesu, który spełniałby te kryteria. I tak z roku na rok tworzyłam kalendarz dla siebie.

W 2012 roku w liceum plastycznym, do którego uczęszczałam, pojawił się wybór specjalizacji. Bez wahania wybrałam tkaninę artystyczną. Zauroczyłam się pięknem faktury, splotu, wzoru i koloru tkaniny.

Zakochałam się w tkaninach artystycznych i batiku – kluczowym elemencie, który stał się inspiracją do dziś.

Wtedy już zafascynowana papierem i tkaniną zaczęłam tworzyć notesy.

Moja praca dyplomowa: “Piękno jest w środku.” pozwoliła mi w pełni wyrazić siebie. Wówczas, w ramach pracy, w ciągu pół roku pracy zrobiłam 50 notesów. Okładki jako element prostoty i zarazem tajemnicy były z płótna lnianego. Natomiast każde wnętrze mieściło strony o różnych tonacjach kolorystycznych. Tak jak nasze, z pozoru nieoczywiste piękno. 

I tak właśnie rozpoczęła się ta przygoda, którą kontynuuję aż do dzisiaj…

Z wielką pasją, kreatywnością i otwartością tworzę dziś notatniki dla Ciebie.

UWAGA!!! 

OBECNIE NIE REALIZUJE ZAMÓWIEŃ INDYWIDUALNYCH. ZAPRASZAM SERDECZNIE DO ZAPOZNANIA SIĘ Z GOTOWYMI NOTATNIKAMI DOSTĘPNYMI W SKLEPIE. 

STWÓRZMY RAZEM TWÓJ NOTATNIK MARZEŃ

Pragniesz mieć swój WYMARZONY notes, pamiętnik, przepiśnik, zielnik, notatnik do zapisywania cytatów? Chcesz, aby WYRAŻAŁ CIEBIE, stał się Twoim PRZYJACIELEM i POWIERNIKIEM, był IDEALNIE DOPASOWANY do Twoich potrzeb i stylu życia?

A może chcesz podarować komuś WYJĄTKOWY SPERSONALIZOWANY PREZENT?

Może pragniesz, aby jakaś INTENCJA towarzyszyła Ci w określonym procesie?

Stwórzmy razem Twój Notatnik Marzeń. Ja zadbam o zewnętrzną cześć – szkielet, do którego Ty przelejesz swoje wnętrze, ukryte, ale możliwe do zobaczenia. Wtedy stanie się coś magicznego, ukaże się piękno Twojej Duszy, która rwie się do Radości Doświadczania i Kreacji Życia.

opowiedz mi o swoim
notatniku marzeń