NOTATNIK MARZEŃ

pamiętnik zielnik przepiśnik

NOTATNIK MARZEŃ

pamiętnik zielnik przepiśnik

Mój pierwszy pamiętnik zrobiłam za czasów podstawówki. Wzięłam stary zeszyt, wyrwałam okładkę i dorobiłam sobie własną, pomalowałam brzegi kartek zieloną farbą i o to wyszedł spersonalizowany zeszyt. Pamiętam jeszcze jeden taki wyjątkowy pamiętnik, którego okładkę okleiłam jesiennymi liśćmi, kartki były z szarego papieru do pakowania. Opisywałam w nim potajemne zauroczenia. 

Mój pierwszy notes – kalendarz stworzyłam za czasów liceum w 2010 roku.

Był idealnie dopasowany do moich potrzeb – miał taką ilość kartek, abym mogła każdą datę zapisać na oddzielnej stronie. Pragnęłam mieć notatnik, który będzie wyjątkowy, z duszą i z którym będę mogłam się utożsamić. A na sklepowych pólkach nie mogłam znaleźć notesu, który spełniałby te kryteria. I tak z roku na rok tworzyłam kalendarz dla siebie.

W 2012 roku w liceum plastycznym, do którego uczęszczałam, pojawił się wybór specjalizacji. Bez wahania wybrałam tkaninę artystyczną. Zauroczyłam się pięknem faktury, splotu, wzoru i koloru tkaniny.

Zakochałam się w tkaninach artystycznych i batiku – kluczowym elemencie, który stał się inspiracją do dziś.

Wtedy już zafascynowana papierem i tkaniną zaczęłam tworzyć notesy.

Moja praca dyplomowa: „Piękno jest w środku.” pozwoliła mi w pełni wyrazić siebie. Wówczas, w ramach pracy, w ciągu pół roku pracy zrobiłam 50 notesów. Okładki jako element prostoty i zarazem tajemnicy były z płótna lnianego. Natomiast każde wnętrze mieściło strony o różnych tonacjach kolorystycznych. Tak jak nasze, z pozoru nieoczywiste piękno. 

I tak właśnie rozpoczęła się ta przygoda, którą kontynuuję aż do dzisiaj…

Z wielką pasją, kreatywnością i otwartością tworzę dziś notatniki dla Ciebie.

STWÓRZMY RAZEM TWÓJ NOTATNIK MARZEŃ

Pragniesz mieć swój WYMARZONY notes, pamiętnik, przepiśnik, zielnik, notatnik do zapisywania cytatów? Chcesz, aby WYRAŻAŁ CIEBIE, stał się Twoim PRZYJACIELEM i POWIERNIKIEM, był IDEALNIE DOPASOWANY do Twoich potrzeb i stylu życia?

A może chcesz podarować komuś WYJĄTKOWY SPERSONALIZOWANY PREZENT?

Może pragniesz, aby jakaś INTENCJA towarzyszyła Ci w określonym procesie?

Stwórzmy razem Twój Notatnik Marzeń. Ja zadbam o zewnętrzną cześć – szkielet, do którego Ty przelejesz swoje wnętrze, ukryte, ale możliwe do zobaczenia. Wtedy stanie się coś magicznego, ukaże się piękno Twojej Duszy, która rwie się do Radości Doświadczania i Kreacji Życia.

opowiedz mi o swoim
notatniku marzeń